Як правильно вибрати кредитну карту?

Кредитка – це чудовий помічник та справжня фінансова підтримка у несподіваних ситуаціях для кожного українця. Досить часто такий зручний «друг» дозволяє швидко та без зайвих зусиль уникнути труднощів пов’язаних з грошима. Сьогодні різновидність таких пластикових карток просто неймовірна та – «як правильно обрати кредитку?», саме про це читайте нижче.

Кредитка - це чудовий помічник та справжня фінансова підтримка у несподіваних ситуаціях для кожного українця. Досить часто такий зручний «друг» дозволяє швидко та без зайвих зусиль уникнути труднощів пов’язаних з грошима. Сьогодні різновидність таких пластикових карток просто неймовірна та – «як правильно обрати кредитку?», саме про це читайте нижче.

Кредитний ліміт. Досить часто клієнтів, що хочуть отримати кредитну карту, цікавить основне – кредитний ліміт. Якщо людина вперше користується такою послугою він буде абсолютно не значний, проте з кожним погашенням, з кожним місяцем співпраці з банком – сума може досягати 15-20 тисяч гривень.

Дебетова, чи кредитна карта. Різниця між ними  досить проста, адже користування дебетовою картою не дозволить влізти у борги, проте розумне використання кредитки – вигідніше та комфортніше.

Відсотки. Під час оформлення карти у відділенні банку, враховуйте усі нюанси по відсотках, адже в середньому такий діапазон коливається від 3 до 5 %, хоча деякі українські фінансові структури пропонують і більше.

Додаткові комісії. Перш за все, вирішивши таки отримати пластикову кредитку, знайдіть в умовах договору все, що стосується додаткової оплати. До прикладу, комісія в банкоматах, аналогічних кредитній карті набагато менша, чим в інших конкурентних відділеннях.

Умови погашення. Проговоріть з менеджером банку усі нюанси погашення:

  • Мінімальний щомісячний внесок.
  • Терміни його оплати.
  • Пільговий період.
  • Штрафи та пеня, їх розмір.
  • Усі способи поповнення кредитки.

Після конкретних відповідей на такі запитання, можна з впевненістю отримати свою кредитну картку для використання.

Однак, якщо часу на банківські структури не вистачає, а кредит на карту потрібен негайно, чудовим рішення стане займ онлайн від компанії «Мої Гроші». Сервіс пропонує кращі варіанти для оформлення позики від вигідних мікрофінансових організацій зі всієї України.