Як закрити банківську картку?

У кожного в житті бувають ситуації, коли після наведення порядку в гаманці, чи портмоне знаходяться деякі банківські картки, якими точно вже не користуються.  В першу чергу, на думку приходить – позбавитись її, викінути чи розрізати, однак не варто поспішати з такими висновками, а краще звернутись в банк та перевірити і закрити картку.

У кожного в житті бувають ситуації, коли після наведення порядку в гаманці, чи портмоне знаходяться деякі банківські картки, якими точно вже не користуються.  В першу чергу, на думку приходить – позбавитись її, викінути чи розрізати, однак не варто поспішати з такими висновками, а краще звернутись в банк та перевірити і закрити картку.

Навіщо закривати банківську картку?

Напевно усі знають, що пластикова картка здатна відкрити безліч фінансових можливостей для свого власника, до прикладу:

  • Оплата послуг та придбання товарів в інтернеті.
  • Проведення грошових переказів по всьому світу.
  • Можливість взяти кредит в онлайні та зробити заявку по телефону.

Банківські структури пропонують найрізноманітніші умови для своїх клієнтів, тому і кількість карток у кожного різна. З одного боку, все здається досить простим – відкрив карту і користуєшся, однак певні установи пропонують платні послуги, які після зупинки використання «пластику» – ніхто не відмінив.

Досить часто, через такі нюанси виникають проблеми, адже в результаті з банку можуть перетелефонувати і виставити претензії та прохання оплатити неабияку суму і вимірюватись вона може кількома тисячами гривень.

Тому, якщо власник карти твердо вирішив припинити користування – потрібно закрити рахунок картки. Існує кілька простих кроків, впоравшись з якими, непорозумінь із фінансовими структурами точно не буде.

1. Приведіть баланс на картці до 0. Зніміть швидко гроші з допомогою будь – якого зручного способу – банкомат, каса структури, або ж інтернет додаток.

2.  Заблокуйте картку. В кожному договорі зазначено, що картку потрібно закривати саме в тому відділенні банку, де її відкрили. Не завжди є можливість в той ж момент, звернутись в установу, тому заблокуйте карту через додаток на вашому смартфоні.

3. Відвідайте відділення банку і напишіть заяву на закриття картки. Ця процедура займе 10 хвилин, але допоможе уникнути неприємностей в майбутньому.

Після таких простих кроків попросіть працівника відділення надати вам довідку про закриття рахунку, і тим ж обеспечте себе від небажаних платежів.

Обирайте надійних та безпечних фінансових помічників, особливо коли потрібен онлайн кредит та позика на карту – звертайтесь на портал «Мої Гроші» та оцініть наш сервіс швидкого кредитування.