Як змінилися умови кредитування МФО в 2020 році?

На початку цього року, в Україні було зареєстровано близько 968 мікрокредитних організацій, які щодня пропонують свої послуги, і понад 200 тисяч громадян – ними з радістю користуються. Така популярність МФО зумовлена кількома перевагами – швидкі гроші онлайн, просте оформлення кредит онлайн на картку та висока імовірність схвалення. Однак, у 2020 – фінансові структури зазнали деяких змін, і саме про них ви дізнаєтесь детальніше з нашої статті.

На початку цього року, в Україні було зареєстровано близько 968 мікрокредитних організацій, які щодня пропонують свої послуги, і понад 200 тисяч громадян – ними з радістю користуються. Така популярність МФО зумовлена кількома перевагами - швидкі гроші онлайн, просте оформлення кредит онлайн на картку та висока імовірність схвалення. Однак, у 2020 - фінансові структури зазнали деяких змін, і саме про них ви дізнаєтесь детальніше з нашої статті.

Прозорі умови

В цьому році, на законодавчому рівні було вирішено питання, яке дозволяє максимально «прозоро» надавати позики, згідно до умов мікрофінансових організацій. Річ у тому, що після введення таких інновацій, МФО просто зобов’язані вказувати:

  • Інформацію про відсоткову ставку.
  • Додатки, щодо зміни умов оформлення кредиту на картку.
  • Попереджати про наслідки прострочення.
  • Доводити до відома клієнтів, щодо супутніх послуг.

Будь – яка відмова від надання цієї інформації карається штрафом і різноманітними санкціями.

Умови погашення

Минулого року певна кількість фінансових установ, зіткнулась з проблемами заборгованості, тому змінились строки погашення кредитів. Якщо клієнти раніше мали до 30 днів, то відтепер – неменше 30. Таке нововведення стосується і великих сум, що оформлюються на тривалий період і в залежності від строку надання, позичальник може вносити від 1 до 4 платежів щомісяця.

Портал швидкої видачі коштів «Мої гроші» пропонує отримати гроші в кредит від кращих мікрофінансових організацій зі всієї України, які працюють за нововведеннями та завжди лояльно відносяться до клієнтів. Спробуйте просто зараз та переконайтесь самостійно!

Обмеження відсоткових ставок

Звичайно, що постійні користувачі кредитами від мікрофінансових організацій – прекрасно розуміють, що такі позики мають трішки вищі відсоткові ставки, тому на підставі зміни регулюючого органу, були запропоновані введення обмеження за ставками, які виглядають приблизно так:

  • до 90 днів — не більше 180%;
  • до 1 року — 100%;
  • понад 1 рік — не більше 60%.

Такі зміни та обмеження стали досить серйозною несподіванкою для кожного українця, однак їх впровадження дозволить взяти кредит в банку, або ж у мікрофінансових організаціях за новими, вигідними умовами.

Користуйтесь лише надійними сервісами швидкого кредитування та обирайте портал «Мої Гроші».